Aktualności

 

Wtorek 22 styczeń 2019

Romualda Białkowska nominowana na Osobowość Roku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego! Romualda Białkowska nominowana na Osobowość Roku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego!

 

Trwa kolejna edycja plebiscytu Dziennika Bałtyckiego, której celem jest wybranie - Osobowości Roku. Dyrektor Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku - Romualda Białkowska została nominowana w kategorii biznes. Plebiscyt rozpoczął się niedawno, a dyrektor już jest na powiatowym podium!

 

 

Wtorek 22 styczeń 2019

Centrum Integracji Społecznej w Pucku prowadzi nabór na nowe kusy zawodowe Centrum Integracji Społecznej w Pucku prowadzi nabór na nowe kusy zawodowe

 

Centrum Integracji Społecznej w Pucku (CIS) rozpoczęło nabór na kursy zawodowe. Cukiernik, spawacz a może pracownik ochrony? Możliwości jest wiele.

 

 

Czwartek 17 styczeń 2019

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKACH W TRÓJMIEŚCIE I TCZEWIE! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKACH W TRÓJMIEŚCIE I TCZEWIE!

 

Zostały ostanie miejsca w żłobkach w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Tczewie. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z biurem d.regulska@pozytyweinicjatywy.pl lub bezpośrednio z dyrektorem żłobków pod numerem 606 - 809 - 912.

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Społeczność Pozytywnych Inicjatyw uczciła pamięć Prezydenta Gdańska

 

15 stycznia o godzinie 12.00 nasza społeczność uczciła pamięć Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza, współtwórcę Pozytywnej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego, przyjaciela naszego środowiska chwilą refleksji, zapaleniem znicza i minutą ciszy.

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Nasze technikum najlepszą szkołą na Pomorzu według Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019 Rozdanie nagród Perspektywy 2019

 

Nagroda już w naszych rękach! Nasze szkoła otrzymała miano najlepszego Technikum w województwie pomorskim w Rankingu Liceów i Techników - Perspektywy 2019! Znaleźliśmy się na 30 miejscu w rankingu krajowym! Serdeczne gratulacje dla uczniów i całego grona pedagogicznego naszej szkoły!

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Wspólnie świętowaliśmy sukces Technikum Informatyczngo w ratuszu w Pucku Wspólnie świętowaliśmy nasz sukces w ratuszu

 

Uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy i prezesi Pozytywnych Inicjatyw - wszyscy spotkali się w sali ratusza puckiego, żeby razem świętować niedawno zdobyty tytuł najlepszego Technikum na Pomorzu. Na uroczystym bankiecie pojawili się także nasi samorządowcy, którzy gratulowali nam tytułu i nie kryli dumy. - To nie tylko sukces szkoły, ale i zaszczyt dla naszego miasta - komentowała burmistrz.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl