Aktualności

 

Piątek 15 luty 2019

Umowa dotycząca żłobka przy ul. Matuszewskiego oficjalnie podpisana

 

Wczorajsza uroczystość (14.02) podpisania umowy o dofinansowanie stworzenia i funkcjonowania nowego żłobka w Gdańsku obyła się w niecodziennym, bo walentynkowym wydaniu. Marszałek, prezydenci, dyrektorzy - w takim gronie świętowaliśmy i zwiedzaliśmy przyszłą placówkę.

 

 

Wtorek 05 luty 2019

Nietypowe lekcje muzyki w SP Małe Morze w Pucku

 

Śmierć prezydenta Pawła Adamowicza poruszyła całą Polskę, w tym także pracowników Szkoły Podstawowej Małe Morze w Pucku. Postanowili, że przeprowadzą z uczniami lekcję o przemocy, nienawiści i przede wszystkim – o walce z tymi problemami. Uznali, że najlepszym sposobem na to będzie niecodzienna lekcja muzyki.

 

 

 

 

Piątek 01 luty 2019

Oferta pracy - Centum Integracji Społecznej w Pucku

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze, w związku z uzyskaniem środków na nowe projekty związane z działalnością Centrum Integracji Społecznej w Pucku, ogłasza nabór na stanowisko: pracownik socjalny ( pełen etat) w CIS Puck, zatrudnienie od zaraz.

 

 

Środa 30 styczeń 2019

Ruszyła rekrutacja do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2! Rekrutacja do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2 ruszyła!

 

Zapraszamy rodziców/opiekunów dzieci do lat 3, którzy są zainteresowani zapisaniem dzieci do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2 (dawna ulica Kruczkowskiego) do składania formularzy rekrutacyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami.

 

 

Poniedziałek 28 styczeń 2019

Spotkanie z doradcą zawodowym w Centrum Integracji Społecznej Spotkanie z doradcą zawodowym w Centrum Integracji Społecznej

 

W Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku odbyło się grupowe spotkanie z doradcą zawodowym, zorganizowane jako dodatkowa forma wsparcia w ramach projektu „Krok do przodu - etap II” dla uczestników kursu zawodowego „Magazynier z obsługą wózka widłowego”.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl