Aktualności

 

Środa 16 styczeń 2019

Społeczność Pozytywnych Inicjatyw uczciła pamięć Prezydenta Gdańska

 

15 stycznia o godzinie 12.00 nasza społeczność uczciła pamięć Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza, współtwórcę Pozytywnej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego, przyjaciela naszego środowiska chwilą refleksji, zapaleniem znicza i minutą ciszy.

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Nasze technikum najlepszą szkołą na Pomorzu według Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019 Rozdanie nagród Perspektywy 2019

 

Nagroda już w naszych rękach! Nasze szkoła otrzymała miano najlepszego Technikum w województwie pomorskim w Rankingu Liceów i Techników - Perspektywy 2019! Znaleźliśmy się na 30 miejscu w rankingu krajowym! Serdeczne gratulacje dla uczniów i całego grona pedagogicznego naszej szkoły!

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Wspólnie świętowaliśmy sukces Technikum Informatyczngo w ratuszu w Pucku Wspólnie świętowaliśmy nasz sukces w ratuszu

 

Uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy i prezesi Pozytywnych Inicjatyw - wszyscy spotkali się w sali ratusza puckiego, żeby razem świętować niedawno zdobyty tytuł najlepszego Technikum na Pomorzu. Na uroczystym bankiecie pojawili się także nasi samorządowcy, którzy gratulowali nam tytułu i nie kryli dumy. - To nie tylko sukces szkoły, ale i zaszczyt dla naszego miasta - komentowała burmistrz.

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Uczennica Liceum Akademickiego w Pucku zaśpiewała razem z zespołem Funcovery na finale WOŚP Występ Marty Tomczyńskiej  WOŚP Fot. Martyna Lagęza

 

Marta Tomczyńska porwała swoim wokalem publiczność podczas finału WOŚP. W hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego zagrała znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych wykonawców razem z lokalnym zespołem Funcovery. Co to były za emocje!

 

 

Środa 16 styczeń 2019

Święto patrona szkoły w Szkole Podstawowej w Gdańsku Dzień Patrona Kokszki

 

10 stycznia odbyło się Święto Patrona Pozytywnej Szkoły w Kokoszkach – Arkadiusza Arama Rybickiego. Na uroczystości pojawili się uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy i lokalni samorządowcy. Gościem specjalnym na apelu była żona patrona - Małgorzata Rybicka, która po oficjalnej części spotkała się z uczniami i porozmawiała na ważne dla nic tematy.

 

 

Sobota 22 grudzień 2018

Dnia 24.12.2018 biuro zarządu Pozytywnych Inicjatyw będzie nieczynne.

 

Informujemy, iż dnia 24.12.2018 biuro Zarządu Pozytywnych Inicjatyw będzie nieczynne. Zapraszamy w czwartek.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl