Aktualności

 

Piątek 22 marzec 2019

Rekrutacja do projektu "Pozytywny żłobek przy Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku"

 

Zapraszamy rodziców / opiekunów dzieci do lat 3, którzy są zainteresowani zapisaniem dzieci do Pozytywnego Żłobka nr 3 przy Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, przy ul. Jana Augustyńskiego 2 do składania formularzy rekrutacyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami.

 

 

Czwartek 21 marzec 2019

Targi Edukacji i Pracy "Kompetencje bez tajemnic" - Centrum Integracji Społęcznej i Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego na miejscu

 

Na Targach Edukacji i Pracy "Kompetencje bez tajemnic" w Pucku mogli zaprezentować się przedsiębiorcy i właściciele firm. Pojawiły się także oferty szkół, instytucji szkoleniowych takich jak Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku i pracodawców dla osób pozostających bez pracy. Technikum Informatyczne i Liceum Służb Mundurowych miało okazję opowiedzieć o swojej szkole wielu zainteresowanym.

 

 

Środa 06 marzec 2019

Nowe Pozytywne Przedszkole nr 7

 

Pragniemy poinformować, iż Fundacja Pozytywne Inicjatywy, odpowiadając na potrzeby mieszkańców Gdańska, przygotowują otwarcie nowego Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7 (PPP7) przy ulicy ul. Stężyckiej (osiedle INPRO OPTIMA). PPP7 rozpocznie swoją działalność z dniem 1 września 2019 roku i zapewni opiekę dla 150 przedszkolaków.

 

 

Poniedziałek 04 marzec 2019

Zapytanie ofertowe dotyczące zorganizowania kursu " Spawacz MAG 136"

 

Zmiany do zapytanie ofertowego z dnia 06.03.2019r. dotyczące zlecenie usługi przeprowadzenia kursu zewnętrznego: " Kurs spawania blach i rur metod MAG ( proces 136)- spoiny pachwinowe gr. mat FM 1 z egzaminem, zgodnie z wytycznymi jednostki certyfikującej BV , 144h dla 3 uczestników.

 

 

Poniedziałek 04 marzec 2019

Wspólne wyjazdy z Centrum Integracji Społecznej (CIS)

 

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku, którzy brali udział w projektach : CIS Puck – Stawiamy Na Rozwój, Kompleks, Aktywny Powiat Pucki, Krok Do Przodu, Aktywny Powiat Pucki – Edycja II, Krok Do Przodu – etap II, mogli dodatkowo wspólnie ze swoimi rodzinami spędzać aktywnie czas oraz integrować się w różnych ciekawych miejscach. Kino, Jump City, Aquapark Reda, Park Ewolucji, a na zakończenie – obiad w klimatycznych i przyjaznych lokalach.

 

 

Poniedziałek 25 luty 2019

Rozeznanie na rynku - zakup i dostawa materiałów plastycznych i papierniczych - Kraków

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy z zamiarem zakupu i dostawy materiałów plastycznych i papierniczych oraz pomocy dydaktycznych do Pozytywnego żłobka nr 2 w Krakowie, przy Al. 29 listopada 193, oraz do Pozytywnego żłobka nr 3 przy ul. Wysłouchów 22a/2 w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl