Aktualności

 

Piątek 01 luty 2019

Oferta pracy - Centum Integracji Społecznej w Pucku

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze, w związku z uzyskaniem środków na nowe projekty związane z działalnością Centrum Integracji Społecznej w Pucku, ogłasza nabór na stanowisko: pracownik socjalny ( pełen etat) w CIS Puck, zatrudnienie od zaraz.

 

 

Środa 30 styczeń 2019

Ruszyła rekrutacja do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2! Rekrutacja do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2 ruszyła!

 

Zapraszamy rodziców/opiekunów dzieci do lat 3, którzy są zainteresowani zapisaniem dzieci do Pozytywnego Żłobka nr 1 w Gdańsku przy ul. Matuszewskiego 2 (dawna ulica Kruczkowskiego) do składania formularzy rekrutacyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami.

 

 

Poniedziałek 28 styczeń 2019

Spotkanie z doradcą zawodowym w Centrum Integracji Społecznej Spotkanie z doradcą zawodowym w Centrum Integracji Społecznej

 

W Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku odbyło się grupowe spotkanie z doradcą zawodowym, zorganizowane jako dodatkowa forma wsparcia w ramach projektu „Krok do przodu - etap II” dla uczestników kursu zawodowego „Magazynier z obsługą wózka widłowego”.

 

 

Wtorek 22 styczeń 2019

Romualda Białkowska nominowana na Osobowość Roku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego! Romualda Białkowska nominowana na Osobowość Roku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego!

 

Trwa kolejna edycja plebiscytu Dziennika Bałtyckiego, której celem jest wybranie - Osobowości Roku. Dyrektor Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku - Romualda Białkowska została nominowana w kategorii biznes. Plebiscyt rozpoczął się niedawno, a dyrektor już jest na powiatowym podium!

 

 

Wtorek 22 styczeń 2019

Centrum Integracji Społecznej w Pucku prowadzi nabór na nowe kusy zawodowe Centrum Integracji Społecznej w Pucku prowadzi nabór na nowe kusy zawodowe

 

Centrum Integracji Społecznej w Pucku (CIS) rozpoczęło nabór na kursy zawodowe. Cukiernik, spawacz a może pracownik ochrony? Możliwości jest wiele.

 

 

Czwartek 17 styczeń 2019

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKACH W TRÓJMIEŚCIE I TCZEWIE! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKACH W TRÓJMIEŚCIE I TCZEWIE!

 

Zostały ostanie miejsca w żłobkach w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Tczewie. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z biurem d.regulska@pozytyweinicjatywy.pl lub bezpośrednio z dyrektorem żłobków pod numerem 606 - 809 - 912.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl