Nasze technikum najlepszą szkołą na Pomorzu według Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019

 

 

 

5 letnia szkoła Pozytywnych Inicjatyw jest od teraz najleszą szkołą na Pomorzu. Otrzymaliśmy ten tytuł dzięki ogólnopolskiemu ranginkowi szkół. To ogromny powód do dumy ale i zachęta do dalszej pracy.

Perskepetywy 2019 - od 21 lat szanowany, uznawany, obiektywny raking szkół w Polsce. Od teraz jedna z naszych placówek może pochwalić się wysokim, zaszczytnym miejscem w tej klasyfikacji.

Najlepsze technikum w województwie pomorskim - komentuje prezes fundacji Pozytywne Inicjatywy Arkadiusz Gawrych zaraz po ogłoszeniu wyników. - Gratulacje dla uczniów i nauczycieli. Podziękowania dla wszystkich, którzy w 2014 roku w którym powołaliśmy szkołę wierzyli, że w niedużym Pucku można stworzyć od podstaw coś dobrego.

 

Na uroczystą galę rozdania nagród wybrali się nasi uczniowe wraz z dyrektorką - Małgorzatą Oberzig - do Warszawy. To właśnie tam stanęli ramię w ramię z drugą najlepszą szkołą na Pomorzu - III LO w Gdyni. To dla naszej szkoły duży zaszczyt ale i niepodważalny dowód na to, że śmiało możemy konkurować z najlepszymi - od teraz do nich należymy.

Ciężka praca nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły przyniosła zatem zasłużony tytuł, którym będziemy się chwalić i o którego obronę będziemy walczyć w przyszłych latach. To nasz czas!


Odbierać nagrodę razem z dyrektorem " słynnej "Trójki" w Gdyni to mega zaszczyt i wyróżnienie jako najlepsze szkoły w pomorskim, to uczucie nie do opisania - mówi dyrektor, Małgorzata Oberzig.

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl