Aktualności

 

Piątek 04 sierpień 2017

Zapytanie ofertowe na na usługi internetowe

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy z zamiarem podpisania umowy na dostawę ruterów, instalację urządzeń i okablowania oraz świadczenie usług dostępu do Internetu (usługi transportu danych) w lokalach znajdujących się w Rybniku przy ul. Sławików 6, w Gliwicach przy ul. Fornalskiej 10, w Sosnowcu przy ul. Naftowej 31 i w Zabrzu przy ul. Wandy 7 przeznaczonych na funkcjonowanie żłobka, w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu.

 

 

Piątek 04 sierpień 2017

Zapytanie ofertowe na usługę sprzątającą.

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy w związku z poszukiwaniem wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Krakowie, przy ul. Maciejkowej 28, w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu.

 

 

Piątek 28 lipiec 2017

Informacja o rekrutacji uczestników projektu pn. „Pozytywne żłobki na Śląsku”

 

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych do projektu rodziców / opiekunów dzieci, którzy są zainteresowani zapisaniem dzieci do: Pozytywnego Żłobka w Zabrzu, Pozytywnego Żłobka w Gliwicach,

 

 

Środa 19 lipiec 2017

Oferta Praktyk - bezpłatne praktyki w Zespole realizacji projektów UE

 

Oferowane praktyki pozwolą zrozumieć funkcjonowanie projektów unijnych oraz działanie organizacji pożytku publicznego. Będą wymagały kontaktu z administracją na szczeblu lokalnym i regionalnym.

 

 

Czwartek 22 czerwiec 2017

Pozytywna Szkoła Podstawowa ocalona!

 

Pozytywna Szkoła Podstawowa ocalona!

 

 

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl