Aktualności

 

Poniedziałek 06 maj 2019

Rozeznanie rynku - zapewnienia usługi transportowej polegającej na przewozie dzieci do i z Centrum Hewelianum w Gdańsku.

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zapewnienie usługi transportowej polegającej na przewozie dzieci do i z Centrum Hewelianum w Gdańsku.

 

 

Wtorek 30 kwiecień 2019

W Radiu Kaszebe głośno o naszej Pozytywnej Matematyce

 

W rozmowie z Radiem Kaszëbë nauczyciel matematyki Norbert Budzisz opowiada o tym, jakie podejście w dzisiejszych czasach ma uczeń i nauczyciel do tego - tylko z pozoru ciężkiego - przedmiotu. Pozytywna Matematyka - konkurs zorganizowany przez uczniów naszej szkoły pokazuje, że matematyka zwana królową nauk bywa zawiła i niezrozumiała, ale znajduje zastosowanie w czynnościach dnia codziennego.

 

 

Środa 24 kwiecień 2019

Zapytanie ofertowe dotyczące zorganizowania kursu „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych”

 

Przedmiotem zamówienia jest zlecenie usługi przeprowadzenia kursu zewnętrznego „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych” w wymiarze 120 godzin dla 2 uczestników projektu zgodnie z zadaniami w projekcie. Trener przeprowadzi zajęcia grupowe dla uczestników projektu w ramach zadania: Zadanie 2. Poz. 10 Szkolenia/kursy zewnętrzne zakończone egzaminem, podnoszące kwalifikacje zawodowe – 120 godzin zegarowych. Uczestnikami w projekcie są osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, bezrobotne, bierne zawodowo, w tym osoby niepełnosprawne.

 

 

Czwartek 11 kwiecień 2019

Oferta pracy w Centrum Integracji Społecznej: Pośrednik pracy, pełen etat

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze, w związku z uzyskaniem środków na nowe projekty związane z działalnością Centrów Integracji Społecznej w Pucku ogłasza nabór na stanowisko: Pośrednik Pracy (1 etat) w CIS Puck, zatrudnienie od 15. 04.2019 r.

 

 

Piątek 05 kwiecień 2019

Rusza rekrutacja do Publicznego Pozytywnego Przedszkola w Swarzewie!

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat do naszego nowego Publicznego Pozytywnego Przedszkola w Swarzewie, które rozpocznie swoją działalność od września 2019 roku. Rekrutacja do BEZPŁATNEJ placówki rozpoczyna się już 8 kwietnia!

 

 

Czwartek 04 kwiecień 2019

Trwa rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola Małe Morze w Pucku!

 

Zapraszamy maluchy w wieku od 3 do 6 lat do Przedszkola Małe Morze w Pucku. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do dzieci i profesjonalną kadrą. W naszej ofercie znajdą państwo zajęcia z języka angielskiego, wsparcie logopedy oraz wyżywienie w cenie pobytu. Wejdź i wypełnij formularz!

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl