Nowe Pozytywne Przedszkole nr 7

 

 

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

 

Pragniemy poinformować, iż Fundacja Pozytywne Inicjatywy, odpowiadając na potrzeby mieszkańców Gdańska, przygotowują otwarcie nowego Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7 (PPP7) przy ulicy ul. Stężyckiej (Osiedle Pięciu Mostów). Placówka będzie funkcjonowała jak wszystkie publiczne przedszkola i będzie oferować 5 godzin darmowej opieki codziennie, a każda kolejna będzie odpłatna (1 zł za godzinę). Rodzice będą ponosić koszty wyżywienia.

 

PPP7 rozpocznie  swoją działalność z dniem 1 września 2019 roku i zapewni opiekę dla 150 przedszkolaków. Nabór rozpocznie się już w poniedziałek (04.03.2019). Osoby chcące zgłosić dzieci do rekrutacji mogą to zrobić za pomocą platformy elektronicznej miasta Gdańska pod adresem:

 

https://portal.edu.gdansk.pl/jst/gdansk

 

 

Nasza nowa placówka będzie funkcjonować w dużym i komfortowym budynku z dostępem do windy. Jednym z wielu atutów tej lokalizacji jest plac zabaw, znajdujący się bezpośrednio na tej samej kondygnacji co przedszkole. Dysponować będziemy również parkingiem, który pozwoli na bezpieczny dowóz dzieci do naszej placówki.

 

 

Współpracujemy:

Pozytywne Inicjatywy

ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

Sekretariat Główny:

Tel. 58 350 61 41 / Fax: 58 736 43 10

e-mail: biuro@pozytywneinicjatywy.pl